Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
26% [18 głosów]

Epizod G
Epizod G
14% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
4% [3 głosów]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
22% [15 głosów]

Remake klasyka
Remake klasyka
28% [19 głosów]

Inną
Inną
6% [4 głosów]

Ogółem głosów: 69
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

Saint Seiya Revolution powraca!
Dodał: Saga Gemini dnia December 27 2019

Aktuzlizacje dotyczące zawartości strony!

Garść informacji.
Strona SSR - informacje
Dodał: Hekate dnia September 30 2016

Aktuzlizacje dotyczące zawartości strony!

Witajcie.

Na początku października podsyłam dalsze informacje odnośnie działalności strony. 

Informuję, że na obecnym etapie rozwoju strony zostałam praktycznie sama z dużą garścią materiału do zredagowania i reedytowania. 

Dlatego chciałabym poprosić, aby dobre dusze, które miałyby ochotę popracować trochę dla polskiego fandomu SSR pisały do mnie na PW.

Chętnie przyjmę każdą formę pomocy.

Strona od nowa (z nowym materiałem) ruszy od listopada 2016 roku. Uprzedzam z góry, że prace nad stroną będę przebiegały wolniej (z oczywistych względów), niż wcześniej, ale będą trwać.

Jak już pisałam bardzo chętnie odpowiem na każdą deklarację wsparcia i pomocy. Odnośnie ostatnich wiadomości, które dostałam na swoją skrzynkę. Każdego użytkownika przyjmę bardzo ciepło. Proszę tylko o niepisanie do mnie sprawie: "a co się stało z redakcją?", czy udzielanie mentorskim tonem cennych rad odnośnie dalszej działalności strony. Nie będę odpowiadać na tego typu maile, ponieważ uważam, że są one niegrzeczne i na granicy dobrego smaku. 

Przez cały październik zbieram wstępne deklaracje: czy ktoś miałby ochotę na artykuł/grafikę. Deklarować możecie się również w komentarzach - wtedy odezwę się na PW. 

Artykuły zbieram do wszystkich działów - również do Mitologii. 

Pozdrawiam

Hekate

 

Korzystając z okazji. Mam również w planach stworzenie własnego, osobnego projektu poświęconego mitologii (innymi słowy - strona internetowa), gdyby ktoś byłby zainteresowany współpracą - również chętnie porozmawiam.
Strona SSR.
Dodał: Hekate dnia September 29 2016

Aktuzlizacje dotyczące zawartości strony!

Pomimo moich wcześniejszych deklaracji związanych ze stroną informuję użytkowników Saint Seiya Revolution, że zawieszam pracę nad stroną i fandomem na czas nieokreślony.

Moja decyzja została podyktowana natłokiem spraw związanych ze sprawami zdrowotynymi i zawodowymi. Na chwilę obecną nie wiem, kiedy wrócę na stronę i w jakim składzie strona będzie działać i funkcjonować. 

Zawieszenie pracy nad stroną związane było z problemami redakcyjnymi i niewielką aktywnością fandomu, który zniechęcał chyba cały skład do pracy na rzecz strony. 

Pragnę równiez oficjalnie przeprosić Verien za niedotrzymywanie terminów związanych z dostarczeniem artykułów. W większości przypadków było to spowodowane sprawami zdrowotnymi, niemniej jednak utrudniało to jej pracę nad stroną. 

Wszystkie teksty zamieszczone przeze mnie na stronie SSR zostają do dyspozycji Jamnika_sst. Natomiast każdy z użytkowników, czy administratorów ma prawo do usunięcia lub zażądania usunięcia swoich tekstów lub grafik. 

W przypadku prośby Verien dotyczącej usunięcia jej grafik i tekstów na SB. Prośbę popieram, jeżeli będzie chciała dotrzymać słowa. Teksty i grafika po prostu zostaną wymienione. Redakcja bardzo zawiniła względem niej, zostawiając ją w pewnym momencie samą z całym ogromem pracy. Jedni wyjaśnili powód, inni zniknęli bez słowa. Niemniej należą się jej oficjalne przeprosiny ze strony Redakcji za ostatnie pół roku pracy.

Przykro mi, że strona na naszych oczach upada. Mam świadomość, że stało się to również z mojej winy. 

Na chwilę obecną dziękuję wszystkim administratorom, moderatorom i użytkownikom za wspólny czas spędzony na stronie. Dziękuję za dobre komentarze oraz przepraszam za wszystkie niedociągnięcia i zawalone terminy.

Mam nadzieję, że niedługo strona znów ruszy, ale w czasie bliżej nieokreślonym.

Pozdrawiam 

Hekate

P.S.

Pragnę również zaznaczyć, że w przypadku grafiki w dziale Mitologia zostanie ona wymieniona w momencie mojego powrotu na stronę. Nie byłam grafikiem w tym dziale, ale chciałabym aby grafika była wykorzystywana z ogólnie dostępnych źródeł bez wykorzystywania tzw. "artów". Przykro mi również, że jako autor projektu mitologicznego dopuszczałam używanie przez grafików artów bez uzyskiwania odpowiedniej zgody. W związku z tym informuję, że dopilnuję, aby cała grafika została w najbliższym czasie wymieniona z wykorzystaniem całkowicie legalnych źródeł. Jeżeli jakikolwiek artysta poczuł się skrzywdzony. Serdecznie przepraszam w imieniu swoim i całej redakcji.
Kolejny Chapter Saintia Shou
Dodał: Hekate dnia June 25 2016

Manga - Next Dimension, Episode G, itd.

Upały doskwierają wszystkim, lecz Grupa Skanlacyjna Pegasus nie próżnuje i w pocie czoła przygowała dla Was, moi drodzy, kolejny chapter Saintii. Brawa dla zespołu!
Nowe projekty związane ze światem Saint Seiya!
Dodał: MissCath dnia June 20 2016

Inne Newsy

W Japonii trwa właśnie event związany z 30-leciem Saint Seiya oraz promujący przy okazji "dzieła zebrane" Kurumady. Podczas tego eventu ogłoszono jednak dwa nowe, moim zdaniem ciekawe projekty. O nich w dalszej części newsu.
Zmiany Redakcyjne
Dodał: Verien dnia June 07 2016

Aktuzlizacje dotyczące zawartości strony!

Z przykrością (chociaż dla sporej ilości Was zapewne to miła informacja) rezygnuję z prowadzenia Saint Seiya Revolution. Od tej pory wszelki kontakt z Redakcją będzie odbywał się przez Jamnika, Hekate i MissCath. To były całkiem miłe 4 lata, trzymajcie się.
Nowy rozdział Saintii Shou i pierwszy tom Next Dimension
Dodał: Verien dnia May 25 2016

Manga - Next Dimension, Episode G, itd.

Uff, uff, dawno nas tu nie było. Na szczęście wakacje coraz bliżej, teraz tylko zdać sesję (lub nie), złożyć pracę lub tę pracę ogarnąć i możemy wracać do życia. Na razie jednak tylko manga, która od dawna już wisiała na mangalib, ale nie było okazji oficjalnie zapowiedzieć.
Konkurs zawieszony
Dodał: Verien dnia April 22 2016

Konkursy

Jak wiecie, przygotowywaliśmy się do ogłoszenia konkursu z cennymi nagrodami. Jednocześnie jednak cały czas monitorowaliśmy ankiety oraz ruch na stronie, fanpage'u oraz forum. Chociaż odpowiedzi w ankietach wyrażały dość spore zainteresowanie, obserwacja życia fandomu w ogóle nie odzwierciedlała wyników ankiet. Przykro nam to mówić, ale społeczność Rycerzy obumiera na naszych oczach. Niestety, ale w takich warunkach nie ma szans na to, by przeprowadzić czaso- i kasochłonny konkurs. Raczej nie przewidujemy zmian w tym kierunku. Przepraszamy.
Współpraca z fanami
Dodał: Verien dnia April 17 2016

Aktuzlizacje dotyczące zawartości strony!

Drodzy nasi!

Od jakiegoś czasu otrzymujemy od Was rozmaite deklaracje pomocy. Bardzo doceniamy Wasze chęci, jednak do tej pory oferowane przysługi ograniczały się do rejonów, w których wsparcia nie potrzebowaliśmy. Po redakcyjnej naradzie wyłoniliśmy kilka rzeczy, w których nie obędzie się bez Waszej pomocy. Jeśli jesteś zainteresowany udzieleniem nam wsparcia, sprawdź, czy w której z poniższych rzeczy nie byłbyś w stanie pomóc:Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

Verien
Verien
2 tygodni
Duch
Duch
4 tygodni
fanlektortv
fanlektortv
8 tygodni
anne
anne
9 tygodni
Yooy
10 tygodni
Quatr0
14 tygodni
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2023
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.