Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
20% [9 głosów]

Epizod G
Epizod G
23% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
2% [1 głos]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
11% [5 głosów]

Remake klasyka
Remake klasyka
39% [17 głosów]

Inną
Inną
5% [2 głosów]

Ogółem głosów: 44
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

Kolejny Chapter Saintia Shou
Dodał: Hekate dnia June 25 2016

Manga - Next Dimension, Episode G, itd.

Upały doskwierają wszystkim, lecz Grupa Skanlacyjna Pegasus nie próżnuje i w pocie czoła przygowała dla Was, moi drodzy, kolejny chapter Saintii. Brawa dla zespołu!
Nowe projekty związane ze światem Saint Seiya!
Dodał: MissCath dnia June 20 2016

Inne Newsy

W Japonii trwa właśnie event związany z 30-leciem Saint Seiya oraz promujący przy okazji "dzieła zebrane" Kurumady. Podczas tego eventu ogłoszono jednak dwa nowe, moim zdaniem ciekawe projekty. O nich w dalszej części newsu.
Zmiany Redakcyjne
Dodał: Verien dnia June 07 2016

Aktuzlizacje dotyczące zawartości strony!

Z przykrością (chociaż dla sporej ilości Was zapewne to miła informacja) rezygnuję z prowadzenia Saint Seiya Revolution. Od tej pory wszelki kontakt z Redakcją będzie odbywał się przez Jamnika, Hekate i MissCath. To były całkiem miłe 4 lata, trzymajcie się.
Nowy rozdział Saintii Shou i pierwszy tom Next Dimension
Dodał: Verien dnia May 25 2016

Manga - Next Dimension, Episode G, itd.

Uff, uff, dawno nas tu nie było. Na szczęście wakacje coraz bliżej, teraz tylko zdać sesję (lub nie), złożyć pracę lub tę pracę ogarnąć i możemy wracać do życia. Na razie jednak tylko manga, która od dawna już wisiała na mangalib, ale nie było okazji oficjalnie zapowiedzieć.
Konkurs zawieszony
Dodał: Verien dnia April 22 2016

Konkursy

Jak wiecie, przygotowywaliśmy się do ogłoszenia konkursu z cennymi nagrodami. Jednocześnie jednak cały czas monitorowaliśmy ankiety oraz ruch na stronie, fanpage'u oraz forum. Chociaż odpowiedzi w ankietach wyrażały dość spore zainteresowanie, obserwacja życia fandomu w ogóle nie odzwierciedlała wyników ankiet. Przykro nam to mówić, ale społeczność Rycerzy obumiera na naszych oczach. Niestety, ale w takich warunkach nie ma szans na to, by przeprowadzić czaso- i kasochłonny konkurs. Raczej nie przewidujemy zmian w tym kierunku. Przepraszamy.
Współpraca z fanami
Dodał: Verien dnia April 17 2016

Aktuzlizacje dotyczące zawartości strony!

Drodzy nasi!

Od jakiegoś czasu otrzymujemy od Was rozmaite deklaracje pomocy. Bardzo doceniamy Wasze chęci, jednak do tej pory oferowane przysługi ograniczały się do rejonów, w których wsparcia nie potrzebowaliśmy. Po redakcyjnej naradzie wyłoniliśmy kilka rzeczy, w których nie obędzie się bez Waszej pomocy. Jeśli jesteś zainteresowany udzieleniem nam wsparcia, sprawdź, czy w której z poniższych rzeczy nie byłbyś w stanie pomóc:
Wyniki ankiety na jubileusz 10 - lecia Saint Seiya !!!
Dodał: Hekate dnia March 21 2016

Inne Newsy

Są już znane wyniki oficjalnej ankiety na rocznicę 10 - lecia Sainta Seiya zorganizowanej przez Toei Animation we współpracy z Masami Kurumadą.


W rozwinięciu zobaczcie wyniki! :D
Ostatnia ankieta przedkonkursowa
Dodał: Verien dnia March 19 2016

Konkursy

Dobra wiadomość - tak, zapowiadany jakiś czas temu konkurs będzie Emotikon smile Zła wiadomość - jeszcze nie zdecydowaliśmy, który Myth Cloth będzie do wygrania. Ale możecie nam w tym pomóc. w tym celu możecie wypełnić przygotowaną ankietę.
Świeżutka Saintia
Dodał: Verien dnia March 05 2016

Manga - Next Dimension, Episode G, itd.

Coś dużo newsów nam się ostatnio uzbierało ;) Dzisiaj po raz kolejny doganiamy Saintię. To już 31 rozdział przygód dzielnych Amazonek i zwieńczenie siódmego tomu, który ukaże się oficjalnie drukiem 18.03.Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

Verien
Verien
02:29:07
pawello86
04:37:38
Basia89
10:04:41
Mihus
11:02:23
Lyo
Lyo
13:55:05
ziajak
ziajak
1 dzień
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2016
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.