Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
26% [18 głosów]

Epizod G
Epizod G
14% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
4% [3 głosów]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
22% [15 głosów]

Remake klasyka
Remake klasyka
28% [19 głosów]

Inną
Inną
6% [4 głosów]

Ogółem głosów: 69
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

Wyniki ankiety na jubileusz 10 - lecia Saint Seiya !!!
Dodał: Hekate dnia March 21 2016

Inne Newsy

Są już znane wyniki oficjalnej ankiety na rocznicę 10 - lecia Sainta Seiya zorganizowanej przez Toei Animation we współpracy z Masami Kurumadą.


W rozwinięciu zobaczcie wyniki! :D
Ostatnia ankieta przedkonkursowa
Dodał: Verien dnia March 19 2016

Konkursy

Dobra wiadomość - tak, zapowiadany jakiś czas temu konkurs będzie Emotikon smile Zła wiadomość - jeszcze nie zdecydowaliśmy, który Myth Cloth będzie do wygrania. Ale możecie nam w tym pomóc. w tym celu możecie wypełnić przygotowaną ankietę.
Świeżutka Saintia
Dodał: Verien dnia March 05 2016

Manga - Next Dimension, Episode G, itd.

Coś dużo newsów nam się ostatnio uzbierało ;) Dzisiaj po raz kolejny doganiamy Saintię. To już 31 rozdział przygód dzielnych Amazonek i zwieńczenie siódmego tomu, który ukaże się oficjalnie drukiem 18.03.
Nowe fannfiction na naszej stronie
Dodał: Verien dnia February 28 2016

Twórczość fanów

Macie ochotę na coś lekkiego do poczytania w niedzielny wieczór? Może zawitacie do naszego działu z historiami fanowskimi? Mamy dwa nowe teksty od Sagi Gemini!
Rocznicowa kolekcja odzieżowa
Dodał: Verien dnia February 27 2016

Inne Newsy

Toei Animation i koncern odzieżowy C&A łączą siły! Z okazji 30 rocznicy publikacji anime, która obchodzona będzie w grudniu, pojawić ma się specjalna kolekcja koszulek inspirowanych Saint Seiya
Gaiden Asmity
Dodał: Verien dnia February 27 2016

Manga - Next Dimension, Episode G, itd.

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi rozdziałami mangi Saint Seiya - The Lost Canvas Gaiden. Pamiętamy, że wielu z Was oczekiwało na przygody Asmity. Mamy nadzieję, że się nie zawiedziecie :)
Aktualkowe perełki!
Dodał: Verien dnia February 12 2016

Aktuzlizacje dotyczące zawartości strony!

Ten news miał pojawić się już dawno, ale przez osobiste problemy adminów trochę nam się przeciągnęło. Niemniej, warto było czekać na takie perełki! Dzisiaj prezentujemy Wam materiały, które nie są dobrze znane nawet w miłościwie królujących nam środowiskach hiszpańskojęczycznych. Dzięki uprzejmości użytkowniczki FallenAnn, wspieranej przez MissCath, macie okazję zapoznać się z Gigantomachią! Czekają na Was również od dawna zapowiadane Historie Poboczne oraz nowe rozdziały Saintii!
10-lecie SSR - planowany konkurs
Dodał: Verien dnia January 23 2016

A wiecie, że w tym roku Saint Seiya Revolution kończy aż... 10 lat? Z tej okazji wpadliśmy na pomysł przygotowania dla Was pewnego rodzaju konkursu-gry, opracowanego na podstawie ankiety, którą prezentowaliśmy Wam w zeszłym roku.
Nowy Rycerski projekt w 2016! Toei pyta o zdanie fanów!
Dodał: Verien dnia December 10 2015

Multimedia

Podczas konwentu Comic Con Experience 2015 w Sao Paolo producent Soul of Gold Satoshi Teramoto ogłosił, że Toei Animation planuje przygotować na 30 rocznicę wydania Saint Seiya (zaplanowaną oficjalnie na 3.12.2016) nową animację z rycerskiego uniwersum! Ponadto wyraził chęć wysłuchania opinii fanów. Największy portal fadomu CavZodiaco postanowił wykorzystać okazję i przygotował dwujęzyczną ankietę (do wyboru w języku portugalskim i angielskim), której wyniki zostaną zaprezentowane Toei Animation i samemu Masamiemu Kurumadzie.Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

Verien
Verien
2 tygodni
Duch
Duch
4 tygodni
fanlektortv
fanlektortv
8 tygodni
anne
anne
9 tygodni
Yooy
10 tygodni
Quatr0
14 tygodni
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2023
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.