Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
26% [18 głosów]

Epizod G
Epizod G
14% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
4% [3 głosy]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
22% [15 głosów]

Remake klasyka
Remake klasyka
28% [19 głosów]

Inną
Inną
6% [4 głosy]

Ogółem głosów: 69
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

MENU - Redakcja

 

Jeżeli chciałbyś zwrócić się bezpośrednio do całej Redakcji bądź nie wiesz, do którego jej członka się zwrócić napisz na:

ssr.redakcja@gmail.com | Saint Seiya Revolution Polska na Facebooku

 

ADMINISTRATORZY

Jamnik_sst Kontakt Prywatna Wiadomość | saintseiya@szeptem.pl
Stanowisko Główny zarządna strony, zajmuje się grafiką, sprawami technicznymi i Multimediami, pomocniczo innymi działami

To postać dosyć znana. Niegdyś jeden z trzech głównych pomysłodawców idei Saint Seiya Revolution, później osamotniony w boju Rycerz, który wyciągnął SSR z czeluści Hadesu i przywrócił jej świetność. Obecnie występuje w postaci ukrytego boga, który dogląda i wspiera usilnie rozwiąjające stronę boginie. W papierach figuruję jako Robert, z wykształcenia jest technikiem informatykiem, dorabia jako grafik, jednak żyje ze swojej pasji, jaką jest taniec. Nieważne jak się potoczy los, zawsze jego część będzie tutaj w świecie Rycerzy.


 

Hekate Kontakt Prywatna Wiadomość | angel.necropolis@gmail.com
Stanowisko Pomocniczy zarządca strony i główny zarządca autorskiego działu Mitologia, zajmuje się wszystkimi działami poza Multimediami i Astronomią
Mroczna wysłanniczka Hadesa spod Łysej Góry. Zodiakalny Byk. Na stronie sprawuje cichą pieczę nad bogami i mitologią. Prywatnie miłośniczka psów, kotów, nietoperzy i... porcelanowych lalek, które zresztą namiętnie zbiera. Cicha wielbicielka hrabiego Draculi, uwielbiająca włóczyć się po starych, zabytkowych cmentarzach. Niespokojna dusza snująca się po całej Polsce z nosem zatopionym w powieści grozy. Zdeklarowany fan twórczości Anne Rice. Na forum chętnie wita każdą nową i świeżą krew. Główne zainteresowania: angelologia, sztuka sepulkralna, opowieści o nawiedzonych miejscach, zabytki (szczególnie architektura) i horror. 

 

MissCath Kontakt Prywatna Wiadomość | rinuchan90@gmail.com
Stanowisko Pomocniczy zarządca strony, zajmuje się wszystkimi działami poza Astronomią i Mitologią; członek GSP na stanowisku Korektora
Zodiakalny Raczek, choć niekoniecznie tak uszczypliwy, jak Maska Śmierci lub Manigoldo. Gdy w lipcu usłyszała, że magistrem, pomyślała o sobie "To czy już mogę być mistrzem jak Mu dla Kikiego?". Zmagała się z zarządzaniem szkołą w sekretariacie, obecnie użera się z ciekawymi klientami w sklepie internetowym oraz tworzy gazetki reklamowe dla przedstawicieli handlowych. Najczęściej prokrastynuje, ale jak się za coś weźmie, to bądź pewny, że będzie to zrobione na 110%. Czepliwa i wyłapuje najdrobniejsze błędy. Pewnie dlatego zajmuje się korektą.

 

Verien Kontakt Prywatna Wiadomość | verien.v@gmail.com | gg: 13135459
Stanowisko Pomocniczy zarządca strony, główny zarządca autorskiego działu Astronomia, pomocniczy grafik, zajmuje się wszystkimi działami poza Mitologią; Szef GSP, Tłumacz i Grafik tamże
Umysł podobno ścisły o humanistycznej duszy, studentka etnologii, z zawodu leń kanapowy, z pasji historyk, astrolog i astronom. Ukryta opcja strzelcowa urodzona pod Koziorożcem, trochę El Cid, trochę Kardia, w efekcie wyższe stadium spegazienia. Szefowa GSP, a na SSR człowiek od wszystkiego po trochu. Potrafi pieprznąć Excaliburem, ale generalnie ma miękkie serce. Imię odziedziczyła po pewnym Widmie, z czego nie jest do końca zadowolona.


MODERATORZY

Lyo Kontakt Prywatna Wiadomość | lucz13@wp.pl
Stanowisko Opiekun Forum
Szatyn o zielonych oczach, z imienia mu Kamil. Studiuje filologię polską, obecnie jest na trzecim roku. Od dziecka uwielbiał bajki i fantastykę. Interesuje się muzyką, e-sportem, na także historią Polski (konkretnie okres II wojny światowej). Uwielbia oglądać stare filmy, a w szczególności polskie. Dużo czasu poświęca na sport. Uwielbia pływać i może stwierdzić, że czuje się jak ryba w wodzie. Choć jego znak zodiaku to Lew, to myśli, że Ryba jest mu bardzo bliska.

 

sosa Kontakt Prywatna Wiadomość | majin.sosa@gmail.com
Stanowisko Opiekun Forum
Młody przystojny mężczyzna - lat 28. 
Zafascynowany ludzką głębią. 
Uwielbia męczyć się fizycznie - twierdzi, że wtedy łatwiej zrozumieć Świat.
A mało rozumie, więc dużo biega.
Kocha czekoladę, lody i pozycję horyzontalną. 
W przyszłości planuje zostać ninja.


GRUPA SKANLACYJNA PEGASUS

 oprócz MissCath (Korektor) i Verien (Szef, Tłumacz, Grafik) do grupy należą:

MaeW Kontakt Prywatna Wiadomość | margwask@gmail.com
Stanowisko Tłumacz, pomocniczy Grafik
 

 

pattyja Kontakt Prywatna Wiadomość | pattyja@wp.pl
Stanowisko Korektor
Dumna posiadaczka tytułu najmłodszej w GSP. W Grupie od samego jej początku. Zwerbowana przez Verien na jednym z forów blisko trzy lata temu. Korektorka odpowiedzialna za Gaideny. Pomimo, że nie jest już fanką mangi i anime, to wciąż uparcie dąży do opanowania japońskiego. Jest stworzeniem ciepłolubnym, z tego powodu jest wiecznie obrażona na nasza polską pogodę. Całkowicie antyserialowa, dlatego wciąż nie może uwierzyć, że uległa głupiej tureckiej telenoweli („Wspaniałe stulecie”, dla ciekawskich ^^). Miłośniczka książek i historii. A książki historyczne to już w ogóle jej największa miłość.

 

Solhy Kontakt Prywatna Wiadomość | tiui@wp.pl
Stanowisko Korektor
 

 

Saga Gemini Kontakt Prywatna Wiadomość | karoman4.iv.zyw@poczta.onet.pl
Stanowisko Grafik
Pod pseudonimem Saga Gemini ukrywa się ’’z metra cięta’’ Katarzyna – ciekawa świata myślicielka-filozofka, zamieszkała w małym miasteczku województwa pomorskiego. Absolwent Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego oraz Technikum Administracji , choć jak sama wspomina, woli pichcić, niż przebierać w papierkach. ;) Interesuje się językiem polskim, historią i różnymi ciekawostkami z życia wziętymi. Nałogowy meloman i zagorzały kinoman. Zodiakalna Ryba, która nie potrafi pływać (albo nie wie, że potrafi). Grupowy czyściciel i edytor skanów. Czasem szalona, czasem poważna, ale zawsze sentymentalna – jest po prostu sobą. Aha, i ma bzika na punkcie Sagi.  


BYLI CZŁONKOWIE REDAKCJI

Aylis by_Milo carolyn457 chaaber
GrafNaStyk Hecadoth Kysiu LordGoldCrane
Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

lukasn3
6 tygodni
Duch
Duch
9 tygodni
Verien
Verien
10 tygodni
pawel2906
11 tygodni
fanlektortv
fanlektortv
20 tygodni
anne
anne
21 tygodni
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2024
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.