Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
25% [15 głosów]

Epizod G
Epizod G
17% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
2% [1 głos]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
17% [10 głosów]

Remake klasyka
Remake klasyka
32% [19 głosów]

Inną
Inną
7% [4 głosy]

Ogółem głosów: 59
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

Aktualkowe perełki!
Dodał: Verien dnia February 12 2016

Aktuzlizacje dotyczące zawartości strony!

Ten news miał pojawić się już dawno, ale przez osobiste problemy adminów trochę nam się przeciągnęło. Niemniej, warto było czekać na takie perełki! Dzisiaj prezentujemy Wam materiały, które nie są dobrze znane nawet w miłościwie królujących nam środowiskach hiszpańskojęczycznych. Dzięki uprzejmości użytkowniczki FallenAnn, wspieranej przez MissCath, macie okazję zapoznać się z Gigantomachią! Czekają na Was również od dawna zapowiadane Historie Poboczne oraz nowe rozdziały Saintii!

Gigantomachia to dwutomowa nowelka - rodzaj książki wydawanej w odcinkach, popularna w Japonii, od niedawna pojawiająca się także na naszym rynku mangowym - której znajomość w fandomie niestety kuleje. Nie dziwota, bo i zdobyć ją dość trudno. Dzięki ogromowi pracy FallenAnn, która podjęła się jej przełożenia oraz wsparciu koretorskim MissCath od dzisiaj możecie delektować się tym cudeńkiem! Nowelka dostępna jest jedynie dla zalogowanych użytkowników, w formie downloadu (plik PDF). 

Od dawna na Verienkowym mailu wisiała także druga perełka - przetłumaczone przez MissCath Historie Poboczne, uzupełniające scenariusz anime Saint Seiya! Są równie rzadkie, jeśli nie rzadsze i trudniejsze do zdobycia. One również są dostępne jedynie dla zalogowanych, ale w formie online na naszej stronie.


G I G A N T O M A C H I A

H I S T O R I E  P O B O C Z N E

Ponadto proponujemy uwadze nasze "stare" punkty programu. W dziale Fan Arty pojawiły się nowe komiksy od Kochei (i MissCath, tłumaczki), a w multimediach pojawił się uzupełniony Gaiden Regulusa oraz dwa nowe rozdziały Saintii Shou (te dzięki ciężkiej pracy Sagi Gemini i M.W.).

K O M I K S Y  K O C H E I

G A I D E N

S A I N T I A 

Ponadto możemy już oficjalnie uchylić rąbka tajemnicy. Na dysku Verienki leży prawie kompletne tłumaczenie Next Dimension (w trakcie uzupełniania), dokonane przez nią i M.W. I niebawem rozpocznie się edycja skanów ;) Jeśli Atena dopomoże, dogonimy Japonię zanim Kurumada namyśli się wydać następną porcję dobra!

Mamy nadzieję, że nie rozpieściliśmy Was zanadto taką ilością dobrych wieści i że zrekompensowaliśmy naszą długą nieobecność. Ponieważ dostajemy liczne głosy dopytujące się o aktualizację - robi się, jednak zdaje się, że życie prywatne nieco przytłoczyło adminki. Tyle chęci, czasu tak mało... :(
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

Verien
Verien
20:39:26
Aquario
Aquario
1 dzień
Gold Saint Camus
monia198
monia198
2 dni
Saga Gemini
anne
anne
3 dni
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2018
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.