Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
26% [18 głosów]

Epizod G
Epizod G
14% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
4% [3 głosy]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
22% [15 głosów]

Remake klasyka
Remake klasyka
28% [19 głosów]

Inną
Inną
6% [4 głosy]

Ogółem głosów: 69
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

Aktualkowe perełki!
Dodał: Verien dnia February 12 2016

Aktuzlizacje dotyczące zawartości strony!

Ten news miał pojawić się już dawno, ale przez osobiste problemy adminów trochę nam się przeciągnęło. Niemniej, warto było czekać na takie perełki! Dzisiaj prezentujemy Wam materiały, które nie są dobrze znane nawet w miłościwie królujących nam środowiskach hiszpańskojęczycznych. Dzięki uprzejmości użytkowniczki FallenAnn, wspieranej przez MissCath, macie okazję zapoznać się z Gigantomachią! Czekają na Was również od dawna zapowiadane Historie Poboczne oraz nowe rozdziały Saintii!

Gigantomachia to dwutomowa nowelka - rodzaj książki wydawanej w odcinkach, popularna w Japonii, od niedawna pojawiająca się także na naszym rynku mangowym - której znajomość w fandomie niestety kuleje. Nie dziwota, bo i zdobyć ją dość trudno. Dzięki ogromowi pracy FallenAnn, która podjęła się jej przełożenia oraz wsparciu koretorskim MissCath od dzisiaj możecie delektować się tym cudeńkiem! Nowelka dostępna jest jedynie dla zalogowanych użytkowników, w formie downloadu (plik PDF). 

Od dawna na Verienkowym mailu wisiała także druga perełka - przetłumaczone przez MissCath Historie Poboczne, uzupełniające scenariusz anime Saint Seiya! Są równie rzadkie, jeśli nie rzadsze i trudniejsze do zdobycia. One również są dostępne jedynie dla zalogowanych, ale w formie online na naszej stronie.


G I G A N T O M A C H I A

H I S T O R I E  P O B O C Z N E

Ponadto proponujemy uwadze nasze "stare" punkty programu. W dziale Fan Arty pojawiły się nowe komiksy od Kochei (i MissCath, tłumaczki), a w multimediach pojawił się uzupełniony Gaiden Regulusa oraz dwa nowe rozdziały Saintii Shou (te dzięki ciężkiej pracy Sagi Gemini i M.W.).

K O M I K S Y  K O C H E I

G A I D E N

S A I N T I A 

Ponadto możemy już oficjalnie uchylić rąbka tajemnicy. Na dysku Verienki leży prawie kompletne tłumaczenie Next Dimension (w trakcie uzupełniania), dokonane przez nią i M.W. I niebawem rozpocznie się edycja skanów ;) Jeśli Atena dopomoże, dogonimy Japonię zanim Kurumada namyśli się wydać następną porcję dobra!

Mamy nadzieję, że nie rozpieściliśmy Was zanadto taką ilością dobrych wieści i że zrekompensowaliśmy naszą długą nieobecność. Ponieważ dostajemy liczne głosy dopytujące się o aktualizację - robi się, jednak zdaje się, że życie prywatne nieco przytłoczyło adminki. Tyle chęci, czasu tak mało... :(
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

Piekielni
6 dni
siurek15
3 tygodni
Verien
Verien
7 tygodni
lukasn3
15 tygodni
Duch
Duch
18 tygodni
pawel2906
19 tygodni
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2024
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.