Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
26% [18 głosów]

Epizod G
Epizod G
14% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
4% [3 głosy]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
22% [15 głosów]

Remake klasyka
Remake klasyka
28% [19 głosów]

Inną
Inną
6% [4 głosy]

Ogółem głosów: 69
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

Konkurs zawieszony
Dodał: Verien dnia April 22 2016

Konkursy

Jak wiecie, przygotowywaliśmy się do ogłoszenia konkursu z cennymi nagrodami. Jednocześnie jednak cały czas monitorowaliśmy ankiety oraz ruch na stronie, fanpage'u oraz forum. Chociaż odpowiedzi w ankietach wyrażały dość spore zainteresowanie, obserwacja życia fandomu w ogóle nie odzwierciedlała wyników ankiet. Przykro nam to mówić, ale społeczność Rycerzy obumiera na naszych oczach. Niestety, ale w takich warunkach nie ma szans na to, by przeprowadzić czaso- i kasochłonny konkurs. Raczej nie przewidujemy zmian w tym kierunku. Przepraszamy.
Komentarze
#1 | Willow86 dnia 24 April 2016
Szkoda, bo zapowiadało się ciekawie.
#2 | Ser3k dnia 29 April 2016
Nic dziwnego bo nic takiego mainstreamowego teraz nie wychodzi.
Gdyby tak wydali (przykładowo) Lost Canvas sezon 3 to zaraz by się tutaj zrobił tłok.
#3 | Verien dnia 30 April 2016
Masz rację, niewątpliwie zrobiłby się tłok, który - niestety - by przyszedł po odcinki i zniknął wraz z nimi. Jeśli się mówi o fandomie, mówi się o ludziach aktywnych przez mniej więcej cały czas, nie tylko w czasie aktywności kanonu, a przez aktywność rozumie się coś więcej niż pobranie odcinka i ewentualne beczenie, kiedy będzie następny (takie, niestety, mamy doświadczenia z większością fanów). I nie jest to, niestety, przypadłość tylko tej strony, podobny spadek aktywności obserwujemy np. na grupie Saint Seiya Polska. Nie wiem, jak trzyma się Saint Seiya Legends, bo tam nie zaglądam.
Konkursy wymagają właśnie pewnej aktywności. Co z tego, że zafundujemy atrakcyjne nagrody, przygotujemy ciekawą formę konkursu, zaproponujemy wspólną zabawę, kiedy feedback jest bardzo niepewny i włożony wysiłek nam się nie zwróci?
#4 | Herr Saori dnia 01 May 2016
Strony umierają, fora również. Większość ludzi kręci się na FB.
#5 | Verien dnia 02 May 2016
Fora i strony latynoskiego fandomu mają się dobrze. A tymczasem nasza fejsbuczkowa grupa również dogorywa. To nie jest już kwestia tylko rosnącej popularności FB : (
#6 | Hekate dnia 02 May 2016
Fandom też się starzeje, niestety. Pamiętam czasy świetności Sailor Moon. Ile było stron polskich o tej tematyce. Obecnie na polskim "rynku" można je na palcach policzyć. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy chodziłam do kawiarenki internetowej i ściągałam tapety z Sailor Moon. Stron o Sailorkach istniało od zatrzęsienia w latach 2001 - 2003, znacznie bogatsza historia od Saintów, a potem powoli to wymarło. Nie wiem, czy obecnie nastąpiło jakieś ożywienie w fandomie po wypuszczeniu Crystal. Nie śledzę już tego. Ale i promocja zarówno Dragon Ball, jak i Sailor Moon była duża. Wyszły mangi z obu serii. Sailor Moon miało nawet własne komiksy oparte na scenariuszu z anime. Manga Saint Seiya w Polsce nie została wydana. Hades, TLC, też nie został wypuszczony na żadnej stacji. Saint Seiya nie ma takiej promocji w Polce, jak takie SnK, a i w czasach RTL 7 było również w cieniu takich produkcji, jak Sailor Moon czy Dragon Ball. W każdym razie Sainci w Polsce w tym okresie nie zdobyli, aż takiej popularności. No jakoś polski rynek nie był chyba im życzliwy. Mało jest napływu nowych dusz, a starzy, no cóż, też się wykruszają.
#7 | Morrison dnia 08 May 2016
Szkoda, bo to smutne. A na grze gdzie pewnie niektórzy grali mam na myśli Saint Seiya Legends też wymiera i umiera śmiercią naturalną . Ludzie są już chyba zbyt dojrzali na Rycerzy. Pozakładali rodziny no i też coraz mniej się dzieje więc to chyba naturalne.
#8 | KeiraAriesFlames dnia 20 May 2016
Na nk też była grupa rpg o tematyce Saint Seiya, która przez dobre kilka lat się trzymała lecz po tym zaczęła coraz bardziej upadać. Nikt nie wchodził w właściwie, a niektórzy zmienili postacie na inne serie.
Szkoda mi tego, że już nie ma, ale nadal zostają wspaniałe wspomnienia.
Co do konkursu, to była naprawdę ciekawa inicjatywa, ale jak ludzi jest mało i tylko uaktywniają po nagrodę, to nie ma to sensu.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

Verien
Verien
2 tygodni
Duch
Duch
4 tygodni
fanlektortv
fanlektortv
8 tygodni
anne
anne
9 tygodni
Yooy
10 tygodni
Quatr0
14 tygodni
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2023
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.