Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
26% [18 głosów]

Epizod G
Epizod G
14% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
4% [3 głosy]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
22% [15 głosów]

Remake klasyka
Remake klasyka
28% [19 głosów]

Inną
Inną
6% [4 głosy]

Ogółem głosów: 69
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

Strona SSR.
Dodał: Hekate dnia September 29 2016

Aktuzlizacje dotyczące zawartości strony!

Pomimo moich wcześniejszych deklaracji związanych ze stroną informuję użytkowników Saint Seiya Revolution, że zawieszam pracę nad stroną i fandomem na czas nieokreślony.

Moja decyzja została podyktowana natłokiem spraw związanych ze sprawami zdrowotynymi i zawodowymi. Na chwilę obecną nie wiem, kiedy wrócę na stronę i w jakim składzie strona będzie działać i funkcjonować. 

Zawieszenie pracy nad stroną związane było z problemami redakcyjnymi i niewielką aktywnością fandomu, który zniechęcał chyba cały skład do pracy na rzecz strony. 

Pragnę równiez oficjalnie przeprosić Verien za niedotrzymywanie terminów związanych z dostarczeniem artykułów. W większości przypadków było to spowodowane sprawami zdrowotnymi, niemniej jednak utrudniało to jej pracę nad stroną. 

Wszystkie teksty zamieszczone przeze mnie na stronie SSR zostają do dyspozycji Jamnika_sst. Natomiast każdy z użytkowników, czy administratorów ma prawo do usunięcia lub zażądania usunięcia swoich tekstów lub grafik. 

W przypadku prośby Verien dotyczącej usunięcia jej grafik i tekstów na SB. Prośbę popieram, jeżeli będzie chciała dotrzymać słowa. Teksty i grafika po prostu zostaną wymienione. Redakcja bardzo zawiniła względem niej, zostawiając ją w pewnym momencie samą z całym ogromem pracy. Jedni wyjaśnili powód, inni zniknęli bez słowa. Niemniej należą się jej oficjalne przeprosiny ze strony Redakcji za ostatnie pół roku pracy.

Przykro mi, że strona na naszych oczach upada. Mam świadomość, że stało się to również z mojej winy. 

Na chwilę obecną dziękuję wszystkim administratorom, moderatorom i użytkownikom za wspólny czas spędzony na stronie. Dziękuję za dobre komentarze oraz przepraszam za wszystkie niedociągnięcia i zawalone terminy.

Mam nadzieję, że niedługo strona znów ruszy, ale w czasie bliżej nieokreślonym.

Pozdrawiam 

Hekate

P.S.

Pragnę również zaznaczyć, że w przypadku grafiki w dziale Mitologia zostanie ona wymieniona w momencie mojego powrotu na stronę. Nie byłam grafikiem w tym dziale, ale chciałabym aby grafika była wykorzystywana z ogólnie dostępnych źródeł bez wykorzystywania tzw. "artów". Przykro mi również, że jako autor projektu mitologicznego dopuszczałam używanie przez grafików artów bez uzyskiwania odpowiedniej zgody. W związku z tym informuję, że dopilnuję, aby cała grafika została w najbliższym czasie wymieniona z wykorzystaniem całkowicie legalnych źródeł. Jeżeli jakikolwiek artysta poczuł się skrzywdzony. Serdecznie przepraszam w imieniu swoim i całej redakcji.
Komentarze
#1 | Saga Gemini dnia 29 September 2016
Bardzo przykre jest to, co w tej chwili tu czytam, jednak mam nadzieję, że wszystko ułoży się pozytywnie i że strona chwyci swoje tempo. Ja ze swojej strony mogę zadeklarować pomoc w redagowaniu artykułów.
#2 | Hekate dnia 29 September 2016
Dziękuję, Sago. Zapamiętam deklarację. Napisałam to, co napisałam, aby użytkownicy mieli świadomość, co się dzieje ze stroną. Przeprosiłam i przyznałam się oficjalnie do swoich własnych zaniedbań. Będę potrzebowała na pewno grafika, ale nie wiem, być może szarpnę się i wynajmę zawodowego grafika do Działu. Na stronie stało się trochę złego. Żałuję pewnych zachowań ze swojej strony, ale no cóż, jedyne co mogę zrobić - to przeprosić i spróbować to zmienić. Reszta redakcji - nie wiem.Wypowiedziałam się za siebie, jako że czułam się w obowiązku jako administrator i współtwórca strony - wyjaśnić i przeprosić.
#3 | Verien dnia 29 September 2016
Zabawne jest to, że jedyny admin, który ma jaja cokolwiek powiedzieć jest zarazem najmniej winnym całej sytuacji. Nie żeby mnie to specjalnie dziwiło, ale cóż.
Teksty zostawię, bo żal mi pozbawiać fandom chociaż tej namiastki, ale grafika pofrunie w diabły. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Hekate cholernego powodzenia, bo cóż, odczułam na własnej skórze co to znaczy współpracować z tą Redakcją.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

Verien
Verien
2 tygodni
Duch
Duch
4 tygodni
fanlektortv
fanlektortv
8 tygodni
anne
anne
9 tygodni
Yooy
10 tygodni
Quatr0
14 tygodni
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2023
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.