Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
26% [17 głosów]

Epizod G
Epizod G
15% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
5% [3 głosy]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
20% [13 głosy]

Remake klasyka
Remake klasyka
29% [19 głosów]

Inną
Inną
6% [4 głosy]

Ogółem głosów: 66
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

Parę słów od Rycerza Bliźniąt.
Dodał: Gemini_no_Tysk dnia September 18 2010

No to czas, bym i ja coś naskrobał na tej stronie :)

Jak pewnie część osób mnie kojarzy, jestem Gemini no Tysk, znany jako TyskiPl. Zostałem drugim adminem (albo pomocnikiem głównego, jak kto woli), prowadzę też założoną przeze mnie polską Wikipedię o Rycerzach Zodiaku zwaną jako "Polska Saint Seiya Wiki" (link macie z boku w zagródce "Menu Główne", jako partner). Wiki współpracuje z Saint Seiya Revolution, miejmy nadzieję, że coś świetnego z tego wyniknie. Z mojej strony proponuję utworzyć artykuł o tutejszym serwisie ;)

W ogóle to piszę, bo mam niestety złe wieści. Mimo, że jestem dumny z zaszczytu, jaki mnie spotkał, muszę zrezygnować z funkcji admina. Mam dużo na głowie, bo oprócz paru rzeczy do roboty na internecie, to przede wszystkim mam w tym roku maturę (2 podstawowe i 2 rozszerzone, z czego jedna z jęz. obcego), a niedawno okazało się, że muszę zacząć rehabilitację pewną, więc czasu nie będę miał na działanie na tej stronie (wybacz Jamnik, obiecałem ci poprawi ortograficzne itd. tekstów, no, ale nie mogę niestety).

Oznacza to również, że coraz mniej czasu mam dla SS Wiki. Sprawę utrudnia to, że w zasadzie jestem jedynym edytorem tam (pomijając jedną osobę, która odwaliła kawał dobrej roboty ze zbrojami i trochę z Rycerzami z Brązu oraz drugą osobę za artykuł o Degelu), co hamuje rozwój tej strony. Przypominam, że na SS Wiki niepotrzebna jest rejestracja, a wszelkie zmiany można wprowadzać anonimowo. Mogą odstraszać reklamy w artykułach, z którymi nie da się nic zrobić, ale znikają po rejestracji. Jeżeli macie też problem z edytorem - nie pojawia się wam typowo wikipedyjny - to po rejestracji możecie to zmienić w ustawieniach.

Tak więc pozdrawiam wszystkich sympatyków Rycerzy Zodiaku, szczególnie sympatyków Sagi, hehe :] I przykro mi, że musi się tak stać, jak teraz. Ale liczę, że SS Revolution będzie się stale rozwijać. Samo odświeżenie strony głównej dobrze wróży, tak samo jak powstawanie serii Lost Canvas ;)Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

Verien
Verien
3 dni
Tomo1989
5 dni
Alien_2
Alien_2
6 dni
galaxa
galaxa
1 tydzień
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2020
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.