Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
26% [16 głosów]

Epizod G
Epizod G
16% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
3% [2 głosy]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
18% [11 głosów]

Remake klasyka
Remake klasyka
31% [19 głosów]

Inną
Inną
6% [4 głosy]

Ogółem głosów: 62
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

Manga Saint Seiya - finał! Oraz najnowszy chapter Saintii
Dodał: Verien dnia October 03 2015

Manga - Next Dimension, Episode G, itd.

Ufff! Po kilkunastu miesiącach udało nam się zakończyć wydawanie już drugiej mangi z serii Saint Seiya. 

Dużo się od czasu zakończenia prac nad TLC zmieniło, głównie w ekipie, która poszerzyła się o tłumacza hiszpańskojęzycznego (M.W.), korektorkę (MissCath) i co najważniejsze i dzięki czemu w ogóle mogliśmy się tak szybko uporać - drugiego grafika (Sagę Gemini). Jeśli ktoś będzie chciał nam podziękować, to właśnie tym dziewczynom (a zwłaszcza Cath i Sadze, które pracowały przy klasyku) należą się brawa, bo bez nich pewnie stałabym z projektem w szczerym polu. Jedyne czego żałuję to to, że klasyka musiałam robić po TLC - był prostszy w obsłudze i bardziej by się nadawał dla początkującej grupy, jaką GSP było, gdy zabierało się za TLC. Mam wrażenie, że popsułam Zaginione Płótno, a na pewno - że teraz zrobiłabym je lepiej. No trudno, poprawiać nie będę, bo jeszcze dużo pracy przed nami, a i Verien to już nie ta sama Verien. W każdym razie - mam nadzieję, że dobrze bawiliście się z 28 tomami Saintów :)

Na fanów Saintii czeka 26, najświeższy chap Saintii. Oj, dzieje się, dzieje na wojnie z Eris! A GSP udało się tym rozdziałem wyrównać do japońskiego wydania. Nowa Saintia pojawi się więc mniej więcej za miesiąc, trzymajcie kciuki za M.W.!

To raczej nie koniec mangowego zamieszania w tym miesiącu. Ruszyły prace nad gaidenem Regulusa i Asmity. Dużo też wskazuje, że do naszego grona dołączy Hekate, która postanowiła zabrać się za tomy 9+. Więc i za nią trzymajcie kciuki, mocno!

Przypominamy, że GSP zrezygnowało z uploadu mang na chomika. W dziale Multimedia znajdziecie podstrony z linkami do mangi online :)
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

Verien
Verien
16:34:01
LordRayden
1 dzień
Sonea
Sonea
5 dni
Alien_2
Alien_2
6 dni
Duch
Duch
6 dni
Willow86
Willow86
1 tydzień
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2019
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.