Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
26% [17 głosów]

Epizod G
Epizod G
15% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
5% [3 głosy]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
20% [13 głosy]

Remake klasyka
Remake klasyka
29% [19 głosów]

Inną
Inną
6% [4 głosy]

Ogółem głosów: 66
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

FAN FICTION - Saga Gemini - Królowa Lata 5

ROZDZIAŁ 17: Wybory czas zacząć!

 

- Chłopaki cicho bądźcie! Zaraz zacznie się konkurs! – upomniał Hagen głośno zachowujących się rycerzy, którzy siedzą obok niego. Camus zerknął na zegarek: - Przecież zostało jeszcze 10 minut! – poinformował Wodnik. Zaraz też, dołączył do nich Złoty Rycerz Bliźniąt w niezbyt dobrym humorze.

- A ty, gdzie się podziewałeś do tej pory!? – spytał Aiolos. Potem przyjrzał mu się dokładniej: - Ale masz minę! Wyglądasz, jakby cię z krzyża zdjęli. – stwierdził Strzelec.

- I tak też się czuję. – odparł przygnębiony Saga.

- Nie dogadałeś się z nim? – dociekał Złoty Rycerz Wodnika. Bliźniak, pokiwał przecząco głową.

- Twój brat jest uparciuchem! – rzucił Aiolia.

- Jego złość na mnie jest uzasadniona. Zasłużyłem na to. – oznajmił Saga.

- Pokłóciłeś się z bratem? – zadał pytanie Święty Wojownik Zeta, Syd.

- Nie trać wiary, Rycerzu! – pocieszył go Bud, kontynuując: - Ja i mój bliźniak także nie mieliśmy łatwo. Myślałem, że nienawidzę Syda. Pozornie, pragnąłem nawet jego śmierci, by zająć miejsce brata. Jednak w głębi serca, kochałem go, a skrywana uraza przestała się liczyć. – przyznał Bud.

- Rozumiesz, Rycerzu? – zwrócił się Syd do Sagi: - Co by się w waszym życiu nie wydarzyło, więzy krwi dadzą wam znać o sobie i nigdy nie pozwolą wam na waśnie. Przyjdzie czas, że twój brat to pojmie i wybaczy ci. – wygłosił Święty Wojownik.

Rycerz Bliźniąt nie odpowiedział, lecz wziął sobie głęboko do serca słowa bliźniaków z Asgardu.

- Skończcie już tą debatę, bo coś się dzieje na scenie! – zakomunikował Zygfryd.

- Patrzcie kto jest na scenie! – krzyknął Aiolia, wskazując palcem na ów osobę.

- Przecież on też powinien startować w tym konkursie! – rzekł Camus, nie szczędząc sobie żartobliwych komentarzy: - Heh…, jak zwykle przesadził z tapetą!

 

A na scenie, pojawił się już prowadzący tychże wyborów. Jak się okazało, jest nim…

Misty, Srebrny Rycerz Jaszczurki: - Panie i Panowie! Witam państwa bardzo serdecznie w Koloseum, w samo południe, gdzie właśnie rozpoczęły się wybory Królowej Lata! Będą państwo świadkami tego, jak czternaście urodziwych niewiast, będzie konkurować ze sobą o tytuł Królowej Lata! – zakomunikował Srebrny Rycerz, mówiąc dalej: - Inicjatorami tego widowiska są: Posejdon-władca mórz i oceanu oraz Hades-władca Świata Podziemnego! Przy stoliku jury zasiedli: przewodniczący: Julian Solo-Posejdon, pierwszy sędzia: Dohko-Złoty Rycerz Wagi, a także drugi sędzia: Milo-Złoty Rycerz Skorpiona! – sędziowie ukłonili się kolejno otrzymując za to serie oklasków, a Misty kontynuował swoją przemowę: - W tym miejscu, pragnę oddać głos przewodniczącemu jury i zarazem pomysłodawcy dzisiejszego konkursu! – komentował Misty, za co również otrzymał burzę oklasków.

 

- Pragnę państwa powitać, na wyborach Królowej Lata! Impreza ta została zorganizowana, aby pożegnać tegoroczne lato! Pan Podziemi niestety, nie mógł zaszczycić nas swoją obecnością z powodów zdrowotnych, ale życzył wszystkim przyjemnej zabawy! – poinformował, po czym złożył podziękowania: - Przy okazji, chciałbym podziękować Rycerzom z Brązu, za sprawne zorganizowanie tego wspaniałego konkursu! Bez ich pomocy, mogłoby się to nie odbyć! Proszę o gorące oklaski dla Rycerzy z Brązu! – rozbrzmiały oklaski, a tuż po nich, bóg kończył swoją przemowę: - Na koniec, życzę wszystkim zawodniczkom powodzenia, a państwu dobrej zabawy! – wygłosił Posejdon.

- Dziękuję władcy mórz za przemowę! – rzekł Rycerz Jaszczurki, wyjaśniając po chwili zasady konkursu: - Zawodniczki, przejdą przez pięć etapów i po każdym z nich, pozostanie ich coraz mniej. Sędziowie, mają przy swoich stanowiskach tabliczki z punktami. W pierwszym, drugim, trzecim i piątym etapie, skala punktów rozciąga się od 1 do 10. Po każdej z tych rund, można uzyskać maksymalnie 30 punktów. Wyjątkiem jest runda czwarta, gdzie zawodniczki mogą uzyskać maksymalnie 18 punktów. Punkty uzyskane w poprzednich rundach, nie są zsumowane z punktami zdobytymi w rundach kolejnych. Państwo, będziecie mogli śledzić sytuację punktową na ekranach.

Zanim rozpoczniemy pierwszy etap, wszystkie zawodniczki pojawią się niebawem na scenie, żeby się państwu zaprezentować! – oznajmił.

 

- A oto i one! – ogłosił Misty, gdy na scenę weszły dziewczyny, które powitano gorącymi brawami. Na czas prezentacji, wszystkie były jednakowo ubrane: niebieski, jednoczęściowy strój kąpielowy, przewiązane wokół bioder żółte paero z kwiecistym motywem oraz wianek na głowie, upleciony z kolorowych kwiatów. Panie, stanęły w jednym rzędzie i na wezwanie prowadzącego, po kolei z niego występowały, prezentując się widowni: - A więc zaczynamy! Nr 1, to złotowłosa Esmeralda z Wyspy Królowej Śmierci! <owacje>;

Blond pani z nr-em 2, to Greczynka, Eurydyka! <owacje>;

Nr 3, prezentuje się w osobie Flame Polaris, przybyłej z mroźnego Asgardu! <owacje>;

Pani nr 4, to ciemnowłosa Geist z Widmowej Wyspy! <owacje>;

Nr 5 i kolejna dama z Asgardu! Tym razem, o imieniu Hilda! <owacje>;

Zawodniczką nr 6 jest June, która przyleciała do nas z Wyspy Andromedy! <owacje>;

Witamy również Japonkę, Marin z nr-em 7! <owacje>;

I kolejna pani z Japonii! Nr 8, to nie kto inny, jak Miho! <owacje>;

Nr 9 reprezentuje przedstawicielka Świata Podziemnego, Pandora! <owacje>;

Kandydatka nr 10, to panienka Saori Kido! <owacje>;

Przywitajmy brawami Seikę z nr-em 11, która również pochodzi z Japonii! <owacje>;

Nr 12 i Shaina, w żyłach której płynie gorąca, włoska krew! <owacje>;

Nr 13, ale nie pechowy, to Shunrei z Doliny Pięciu Szczytów w Chinach! <owacje>;

I ostatnia zawodniczka, to przedstawicielka Podmorskiego Królestwa, Thetis z nr 14! <owacje>. – w ten oto sposób, Misty przedstawił kandydatki, po czym dodał:

- Brunetki, blondynki, rude i szatynki! Dodajmy otuchy wszystkim paniom naszymi brawami! – zaapelował do publiczności Srebrny Rycerz Jaszczurki.

 

Następnie wszystkie kandydatki opuściły scenę, żeby przygotować się do pierwszego etapu wyborów Królowej Lata.

 

 


 

 

ROZDZIAŁ 18: I etap wyborów Królowej Lata: Stroje Kąpielowe

 

- Panie i panowie! Przed nami I etap wyborów Królowej Lata, w którym nasze piękne panie, dwójkami zaprezentują się nam w strojach kąpielowych! Dla dwóch z nich, przygoda z wyborami Królowej Lata zakończy się, na tym etapie! – wyjaśnił Misty, a po chwili oznajmił: - A oto pierwsza dwójka: Esmeralda i Eurydyka! <oklaski>; Esmeralda, miała na sobie jasnozieloną sukienkę plażową sięgającą nad kolana. Dużą, pomarańczową torbę plażową oraz sandały w tym samym kolorze. Natomiast Eurydyka, włożyła na siebie jednoczęściowy strój w czarnym kolorze, z efektownym wycięciem w kształcie karo, na wysokości pępka. Prowadzący ogłosił punkty, przyznane przez poszczególnych sędziów: - Widzę tu fajne, kolorowe połączenia, za które Esmeralda otrzymuje: po 8 pkt. od każdego jurora! <oklaski>; Eurydyko! Twój strój pasuje bardzo do twoich oczu! Zacne jury przyznało ci: 10 pkt. od Milo, 8 pkt. od Dohko oraz 10 pkt. od Posejdona! <oklaski>. Obie panie zeszły, a już kolejne dwie czekały na swoją kolej: - Następna para, to Flame i Geist! <brawa>; Flame, miała na sobie dwuczęściowy, biały kostium, czerwoną opaskę na głowie, okulary z czerwonymi oprawkami na nosie oraz czerwone japonki. Geist: dwuczęściowy, czerwony strój, czarną prześwitującą koszulę plażową oraz czarne klapki. Głos zabrał Misty: - Dama z mroźnej krainy, a tyle w niej gorąca! Flame, dostajesz: 8 pkt. od Skorpiona, 7 pkt. od Wagi, 6 pkt. od boga mórz! <brawa>; Geist, za elegancką czerń i seksowną czerwień otrzymujesz: 7 pkt. od Milo, 5 pkt. od Dohko i 6 pkt. Juliana Solo! <brawa>.

- Trzecia para, to Hilda oraz June! <oklaski>; Hilda ubrana była w dwuczęściowy, czarny strój kąpielowy, zielone paero przewiązane wokół piersi oraz zielone sandały. Natomiast June, przywdziała jednoczęściowy, jasnoszary kostium w ciemnoszare groszki. Jej głowę ozdabiały czarne okulary przeciwsłoneczne. Rycerz Jaszczurki, rozpoczyna swoją przemowę: - Hildo, otrzymałaś po 7 pkt. od każdego jurora! <oklaski>; June, gdybym był twoim stylistą, dopasowałbym do twego stroju odrobinę różu! A tak, dostajesz: 5 pkt. od Milo, 3 pkt. od Dohko oraz 2 pkt. od Posejdona! <oklaski>.

- Przed nami czwarta para, w skład której wchodzą Marin i Miho! <brawa>; Marin, miała na sobie jednoczęściowy, biały strój, beżową torbę, a także beżowe sandały. Miho: dwuczęściowy, ciemnoniebieski strój w żółte, poziome paski oraz niebieskie japonki. Misty wkracza do akcji:

- Marin, podoba mi się to połączenie! Od dziś, będziemy razem chodzić do butików na zakupy! – skomentował Rycerz Jaszczurki, pytając potem: - Co na to jury!? Marin, zdobyłaś: 4 pkt. od Milo, 5 pkt. od Dohko i 4 pkt. od boga mórz! <brawa>; Panowie nie znają się chyba na modzie! – stwierdził z przekąsem, po czym podszedł do Miho: - A jak się ma sytuacja Miho!? 8 pkt. przyznał Milo, 9 pkt. dał Dohko i 7 pkt. od boga mórz! <brawa>.

- To już piąta para! Witamy Pandorę oraz panienkę Saori Kido! <owacje>; Przedstawicielka Świata Podziemnego postawiła na fiolet i róż. Ubrała dwuczęściowy, fioletowy kostium w różowe paski tworzące motyw kratki. Na głowie miała różowy kapelusz, a na nogach klapki w tym samym kolorze. Panienka Kido natomiast, wybrała białą sukienkę plażową, sięgającą do kostek z gustownym wzorkiem z niebieskich kwiatków. Do tego sandały, torba i kapelusz w tym samym kolorze, co kwiaty na sukience. Prowadzący znów zaczął swój wywód: - Pandora stawia na konkrety! To mi się podoba! A jakiego zdania są sędziowie!? Milo i Posejdon dali po 9 pkt., zaś Dohko przyznał 8 pkt.! <owacje>. – ogłosił, a teraz podszedł do Saori: - Bogini Atena pokazała skromność i zarazem klasę! Dostajesz za to: 6 pkt. od Skorpiona, i po 8 pkt. od Wagi oraz władcy mórz! <owacje>.

- I etap zbliża się powoli do końca, gdyż zostały jeszcze dwie pary! A tymczasem na scenie, powitajmy Seikę oraz Shainę! <oklaski> – oznajmił prowadzący. Seika przywdziała dwuczęściowy, pomarańczowy strój kąpielowy, białą koszulę plażową, na nosie okulary przeciwsłoneczne z pomarańczowymi oprawkami, a na nogach pomarańczowe klapki. Shaina założyła jednoczęściowy, czarny kostium, z wielkim, różowym napisem I’M SEXY oraz czarne sandały na koturnie. Prowadzący ogłosił punkty przyznane przez jury: - A więc Seika, za pomarańczowo-białą rewolucję zdobyła 5 pkt. od Skorpiona, 7 pkt. od Wagi oraz 6 pkt. od Juliana Solo! <oklaski>; Shaina lubi prowokować! Udało ci się schwytać w sidła Milo, który przyznał ci aż 10 pkt.! 8 pkt. dał Dohko i 9 pkt.: Julian! <oklaski>.

- Uwaga! Przed nami dwie ostatnie zawodniczki, a są nimi Shunrei oraz Thetis! <brawa> – zapowiedział Srebrny Rycerz Jaszczurki. Shunrei, miała na sobie jednoczęściowy, ciemnoróżowy strój kąpielowy oraz na nogach różowe japonki. Natomiast Thetis, włożyła na siebie dwuczęściowy, błękitny strój oraz klapki w tym samym kolorze. Srebrny Rycerz podszedł do dziewcząt: - Kocham róż! Shunrei, otrzymujesz 10 pkt. od Rycerza Skorpiona, 8 pkt. od Rycerza Wagi i 10 pkt. od Posejdona! <brawa>; Thetis postawiła na błękit, za co dostała po 8 punktów od każdego z sędziów! <brawa>.

 

Chwilę później, na scenie pojawiły się wszystkie kandydatki, gdyż Misty ogłaszał wyniki: - Teraz podliczymy punkty zdobyte przez każdą z pań i zobaczymy, z którymi kandydatkami będziemy musieli się pożegnać! Do kolejnej rundy przejdzie dwanaście dziewcząt! Kto zostanie, a kto odpadnie? Tego, dowiemy się za moment! – zakomunikował prowadzący. Po chwili podał wyniki:

- Spójrzmy, jak wygląda sytuacja po podliczeniu punktów! Eurydyka: 30 pkt.! Shunrei: 28 pkt.! Shaina: 27 pkt.! Pandora: 26 pkt.! Esmeralda: 24 pkt.! Miho: 24pkt.! Thetis: 24 pkt.! Saori: 22 pkt.! Flame: 21 pkt.! Hilda: 21 pkt.! Geist: 18 pkt.! Seika: 18 pkt.! Marin: 13 pkt.! June: 10 pkt.! – po ogłoszeniu wyników, stwierdził: - Zatem, już wszystko jest jasne! W drugiej rundzie nie zobaczymy June oraz Marin! – następnie wezwał wybrane osoby, do wręczenia kwiatów dla pań, które odpadły:

- Poproszę teraz do nas: Rycerza Andromedy oraz Złotego Rycerza Lwa, aby wręczyli paniom czerwone róże! A państwa proszę o ogromne oklaski dla obydwu zawodniczek! – Jaszczurka zwrócił się do publiczności, co poskutkowało burzą oklasków dla June i Marin, podczas gdy Shun i Aiolia, kolejno wręczali dziewczynom kwiaty.

Gdy owacje nieco przycichły, Rycerz Jaszczurki oznajmił: - Zanim przejdziemy do drugiego etapu, wystąpi dla nas wspaniały artysta ze Świata Podziemnego: Widmo Sfinksa! Zaraz po jego występie, zrobimy sobie 15-minutową przerwę! A tymczasem, proszę na scenę Faraona! – zapowiedział Misty, po czym posypały się brawa dla Faraona, który właśnie wszedł na scenę.

 

 


 

 

ROZDZIAŁ 19 : II etap wyborów Królowej Lata: Ubijanie piany z białek jajka

 

- A więc dotarliśmy już do drugiego etapu! Na nasze piękne zawodniczki czekać będzie bojowe zadanie, po którym odpadną trzy z nich! Przekonamy się, która z pań ma zadatki na bycie wspaniałą gospodynię domową! – zasygnalizował Misty, a następnie wyjaśnił zasady tego etapu:

- Zadanie polegać będzie, na ubiciu sztywnej piany z białek jajka! Każda z pań, otrzyma do dyspozycji miskę, trzepaczkę oraz po jednym jajku. Także uwaga, jeśli którejś z zawodniczek stłucze się jajko, będzie to równoznaczne z niezaliczeniem zadania. – wyjaśnił Srebrny Rycerz Jaszczurki. Zaraz też, poprosił dwie kandydatki o przystąpienie do zadania: - Jako pierwsze, zapraszam Esmeraldę i Eurydykę! <oklaski>; Dziewczyny podeszły do stanowisk. Esmeralda rozbiła jajko, oddzielając żółtko od białka i bez najmniejszych problemów ubiła je na prawie sztywną pianę. Eurydyka miała trochę mniej szczęścia. Wpadło jej sporo żółtka do białka, przez co nie mogła ubić piany. Misty ogłosił punkty: Esmeralda zdobyła po 9 pkt. od każdego jurora! <oklaski>; Eurydyka otrzymała 2 pkt. od Milo, 2pkt. od Dohko i 1 pkt. od Posejdona! <oklaski>.

- Kolej na Flame i Geist! <brawa>; Flame rozbiła jajko i ubiła białko uzyskując pianę o rzadszej konsystencji. Geist natomiast, zbyt mocno je przetrzepała co spowodowało, iż ubita na sztywno piana stała się wodnista. Rycerz Jaszczurki podał punkty: - Co na to jurorzy? Flame, dostałaś 5 pkt. od Milo oraz po 4 pkt. od Dohko i Posejdona! <brawa>; A ty Geist, uzyskałaś również 5 pkt. od Milo i po 4 pkt od Dohko i Posejdona! <brawa>.

- Teraz pokażą nam, co potrafią Hilda oraz Miho! <owacje> – rzekł Misty. Panie przystąpiły do dzieła. Hilda wybiła ładnie białko do miski i zaczęła ubijać. Lecz była tak zdenerwowana, że aż wytrąciła z ręki naczynie rozlewając jego zawartość na stolik. Natomiast Miho, wykonała zadanie prawidłowo, uzyskując sztywną pianę.

- Jaki werdykt sędziów? – zwrócił się prowadzący do jury, a potem podał punkty: - Hildo, za dobre chęci masz 2 pkt. od Skorpiona, 1 pkt. od Wagi oraz 1 pkt. od boga mórz! <owacje>; Miho! Panowie sędziowie docenili twoje zdolności kulinarne i przyznali ci jednogłośnie po 10 pkt! <owacje>.

- Następna para, to Pandora i Saori! <oklaski>; Obie panie rozpoczęły zadanie. Pandora bez problemu oddzieliła żółtko od białka. Ubiła je na pianę, ale jakąś taką lejącą się. Saori miała pecha. Jajko wyleciało jej z ręki, sturlało się ze stolika i rozbiło o podłogę. Podszedł do nich Rycerz Jaszczurki, by podać punkty: - Pandora zdobyła po 5 pkt. od wszystkich jurorów! <oklaski>; Natomiast dla panienki Kido, sędziowie okazali się surowi przyznając jej 0 punktów, zgodnie z regulaminem konkursu! Wiemy zatem, kto z pewnością odpadnie w tej rundzie! Mimo wszystko, proszę o oklaski dla bogini! – wygłosił Misty, po czym wezwał przedostatnią dwójkę dziewcząt: - A teraz, zmierzą się Seika oraz Shaina! <brawa>; Seika wybiła białko do naczynia i ubiła je na prawie sztywną pianę. Shaina miała drobne problemy. Do miski wpadło jej całe jajko, ale wybrała z niej ręką całe żółtko. Ubiła białko, uzyskując nieco wodnistą konsystencję piany. Prowadzący ogłosił punkty: - Seika uzyskała po 9 pkt. od jury! <brawa>; Natomiast Shaina, za swe starania otrzymała 7 pkt od Skorpiona, 5 pkt od Wagi i 4 pkt od władcy mórz! <brawa>.

- Pozostały dwie zawodniczki, Shunrei i Thetis! <owacje>; Shunrei z wprawą wykonała swoje zadanie, ubijając białko na sztywną pianę. Thetis: przy wybijaniu jajka, wpadło jej troszkę żółtka i w efekcie ubiła białko na pianę o rzadszej konsystencji. Czas na punkty: - Widać tu zaprawioną gospodynię! – stwierdził Misty spoglądając na ‘’dzieło’’ Shunrei, po czym dodał: - Sędziowie znów okazali się być jednomyślni i przyznali ci po 10 punktów! <owacje>; Thetis, w tej rundzie zdobyłaś po 4 pkt. od każdego z sędziów! <owacje>.

 

Zaraz po tym, na scenę znów weszły wszystkie kandydatki, a Misty ponownie ogłosił wyniki: - Jak w poprzednim etapie, tak i w tym, podliczyliśmy wyniki zdobyte przez każdą zawodniczkę! Tym razem, pożegnamy się z trzema paniami! – oznajmił, a potem przedstawił sumę punktów: - A sytuacja punktowa wygląda następująco: Miho: 30 pkt.! Shunrei: 30 pkt.! Esmeralda: 27 pkt.! Seika: 27 pkt.! Shaina: 16 pkt.! Pandora: 15 pkt.! Flame: 13 pkt.! Geist: 13 pkt.! Thetis: 12 pkt.! Eurydyka: 5 pkt.! Hilda: 4 pkt.! i Saori: 0 pkt.! – ogłosił Misty, a następnie powiedział:

- W tej rundzie pożegnamy Saori, Hildę oraz Eurydykę! Poproszę państwa o gorące brawa dla pań, a na scenę zapraszam: władcę mórz i oceanu, czyli Juliana Solo, Świętego Wojownika Alfa, Zygfryda oraz Orfeusza Lirę! Wymienieni panowie, wręczą przegranym dziewczynom czerwone róże! – dodał.

 

- Nim zrobimy sobie krótką przerwę, zagra dla nas utalentowany wojownik z mroźnej krainy, zwanej Asgardem! Panie i Panowie, powitajmy brawami Świętego Wojownika Eta, Mime z Benetnash! – krzyknął Misty, po czym publiczność, owacjami przywitała muzyka.

 

 


 

 

ROZDZIAŁ 20: Przerwa. Cz.1

 

W czasie przerwy, przenieśmy się do stolika jury, gdzie sędziowie namiętnie nabijają się z Ateny:

- Julek, powinieneś poradzić swojej bogini, żeby częściej zaglądała do kuchni! – sypnął żartem rozbawiony Milo, nawiązując do Saori i jej wpadki podczas drugiego etapu.

- Żeby jajka nie utrzymać w dłoni, to trzeba mieć talent księżniczki Kido! – skomentował Posejdon, zwijając się ze śmiechu. Złoty Rycerz Wagi, z przekąsem zwrócił się do rozchichotanych towarzyszy, stwierdzając: - Przynajmniej udało jej się je rozbić! – potem sam, roześmiał się do rozpuku.

Rycerz Skorpiona opanował nieco śmiech i zwrócił się do Dohko: - Twoja podopieczna mogłaby udzielić Atenie kilku lekcji gotowania. Sprawnie poradziła sobie z zadaniem. – powiedział.

- A żebyś wiedział, jak smacznie gotuje ta dziewczyna! – wychwalał Julian Solo, po czym dodał:

- Nic dziwnego, że Sorrento się w niej zakochał.

- Shiryu, to szczęściarz! – oznajmił Milo.

- Akcja z Morskim Generałem dała mu sporo do myślenia. – rzekł Mistrz Dohko.

- Mistrzu! Gdybym wiedział, że mój Generał tak namiesza w ich związku, nie przyjechałbym do was z nim tylko z Kanonem albo Izaakiem. – stwierdził Posejdon.

- A skąd wiesz, czy ci dwaj nie zakochaliby się w Shunrei? – spytał Rycerz Wagi, a następnie mówił dalej: - Dobrze, że tak się stało. Mój uczeń, właśnie przechodzi przez życiową próbę, której wynik będzie zależał wyłącznie od Shiryu. – wyjaśnił.

 

Przy jednym ze stoisk z przekąskami i napojami, stoi Złoty Rycerz Lwa rozmawiając z Marin i Seiyą:

- Moje kciuki nie pomogły, choć zaciskałem je z całej siły. – rzekł Aiolia, pokazując dziewczynie zaczerwienione kciuki. Marin spojrzała na nie, potem na Lwa i odparła z uśmiechem: - Dzięki za wsparcie.

- Które nic nie dało. – zmartwił się Złoty Rycerz.

- Nic się nie stało, że odpadłam. To była uczciwa walka. – stwierdziła Srebrny Rycerz Orła.

- Dobrze, że tak do tego podchodzisz, Marin. – powiedział Seiya, po czym zastanawiał się głośno:

- Jestem ciekaw, jak daleko zajdzie ta, która najbardziej wściekała się z powodu tych wyborów!

- Masz na myśli Shainę? – dociekał Aiolia. Pegaz pokiwał głową, by potwierdzić. Marin popatrzała tylko na nich i wzruszyła ramionami sygnalizując wypowiedź ‘’Kto wie?’’.

 

W tym samym czasie, trzej Morscy Generałowie dyskutują ze sobą niedaleko trybun:

- Ciekawe, w której rundzie odpadnie nasza Syrenka? – zastanawiał się Izaak.

- Mam nadzieję, że uda jej się przejść przynajmniej najbliższy etap. – powiedział Sorrento.

- A ty Sorrento, kiedy masz zagrać? – spytał Kanon, który sprawiał wrażenie zamyślonego.

- Między czwartym, a piątym etapem wyborów. – odparł Syrena. Potem spoglądając na niego, spytał: - Co tobie jest, Morski Smoku?

Ten na niego spojrzał i odpowiedział pytaniem: - A co niby ma być?

- Nie kręć! Widać, że męczysz się rozmawiając tu z nami. – stwierdził Izaak Kraken.

- Spotkałeś się z bratem, mam rację? – drążył temat Generał Sorrento.

- Skąd wiesz!? – zapytał, oprzytomniały nagle Kanon. Sorrento uśmiechnął się i powiedział:

- Twojemu bratu bardzo na tobie zależy. Powinniście się pogodzić. – poradził.

- Co ty możesz o tym wiedzieć!? – odburknął Morski Smok.

- Wiem tylko tyle, że obaj macie sporo za uszami! Obaj dopuściliście się wielu złych przewinień! – rzekł Syrena.

- A ja z kolei wiem, że bracia powinni trzymać się razem, bez względu na wszystko! – stwierdził stanowczo Kraken.

Kanon już chciał im coś powiedzieć, gdy znienacka pojawił się przy nich Rycerz Smoka, zwracając się do Sorrento: - Mogę cię prosić na moment? – spytał. Generałowi nieco zrzedła mina na jego widok: - Chcesz mi przyłożyć z drugiej strony? – zapytał złośliwie. Pozostali Morscy Generałowie nie wiedzieli, co zaszło między dwoma panami, dlatego ze zdumieniem obserwowali ich szorstką wymianę zdań.

- Nie chce się z tobą bić tylko porozmawiać! – wyjaśnił Shiryu. Obaj odeszli na bok. Zaczął Sorrento: - O czym chciałeś mi powiedzieć? Proszę, zamieniam się w słuch.

- Sorrento, jestem ci winny przeprosiny za to, że rzuciłem się na ciebie jak nieokrzesany dzikus. Zachowałem się jak dureń i bardzo tego żałuję. Dałem ponieść się emocjom, nie panując nad złością. – tłumaczył się Shiryu. Sorrento się uśmiechnął i rzekł: - Dobrze, że nie miałeś na sobie swojej zbroi. Wtedy to, na pewno nie wstałbym po takim ciosie. – zażartował Syrena, a następnie oznajmił: - Na twoim miejscu, pewnie zrobiłbym to samo. – przyznał Generał, po czym dodał: - Shiryu, nie chciałem ci odbić ukochanej. To prawda, że się w niej zakochałem. I to prawda, że przez chwilę łudziłem się, że może zaiskrzyć między nami. Ale wiem, że ona kocha tylko ciebie, i że nie mam u niej żadnych szans. – wyjaśnił mężczyzna.

- Shunrei jest wspaniałą i śliczną dziewczyną. Łatwo można ją pokochać. – stwierdził Smok, rozumiejąc uczucia swojego rywala, a następnie kontynuował swój wywód: - Tak naprawdę, powinienem ci podziękować za otworzenie mi oczu. Dzięki tobie zrozumiałem, że rycerskie obowiązki przysłoniły mi cały świat, i że przez to mogłem stracić Shunrei. Przyznaję, że popełniłem błąd. – zarzucił sobie Rycerz Smoka.

- Jeśli chodzi o mnie, to nie musisz się obawiać, Shiryu. Nie zamierzam bruździć wam w życiu. Wrócę tam, skąd przyszedłem. Czas uleczy ranę, a i kto wie? Może kiedyś też znajdę swoją towarzyszkę życia. – odparł z uśmiechem Sorrento.

- Czy przyjmujesz moje przeprosiny, Generale Sorrento? – spytał Shiryu, wyciągając w stronę rozmówcy rękę na zgodę. Syrena uścisnął dłoń Smoka, mówiąc jednocześnie: - Ale i tak będę trzymał kciuki za Shunrei! Mam nadzieje, że zostanie Królową Lata!

- W porządku! To będziemy ją dopingować razem! – rzucił wesoło Smok.


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

Verien
Verien
4 dni
Tomo1989
5 dni
Alien_2
Alien_2
6 dni
galaxa
galaxa
1 tydzień
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2020
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.