Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
26% [17 głosów]

Epizod G
Epizod G
15% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
5% [3 głosy]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
20% [13 głosy]

Remake klasyka
Remake klasyka
29% [19 głosów]

Inną
Inną
6% [4 głosy]

Ogółem głosów: 66
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

FAN FICTION - Bodzian - Sharaku - Rycerz Andromedy 1

Rozdział I – Pierwsza walka

Łańcuch świsnął mu koło ucha. Odskoczył w tył. Ciosy przeciwnika były bardzo szybkie. Kilka razy wrogi łańcuch otarł się o jego ręce czy brzuch, pozostawiając ślady obtarcia lub rany, z których lekko sączyła się krew.
- Samym uciekaniem nic nie wskórasz chłopaczku – rzucił w jego stronę agresywnie przeciwnik.
Uderzenia łańcucha były coraz szybsze. Celniejsze. Nadal nie chciał zaatakować. Coś nie pozwalało mu tego zrobić. Coraz więcej śladów. Coraz szybsze bicie serca. Narastający ból… - Uderz go w końcu, bo cię zabije...– Usłyszał znajomy kobiecy głos.
Zastanowił się. Łańcuch dalej atakował, lecz teraz unikał ciosów z łatwością. Przy kolejnych ciosach balansował ciałem tak, że przeciwnik nie potrafił go trafić. W pewnym momencie odskoczył z dużą prędkością i znalazł się tuż za przeciwnikiem. Przystawiając mu otwartą dłoń do tyłu pleców skupił swoją energię kosmiczną…Słyszał tylko bicie swojego serca. Coraz głośniejsze… Szybsze… Przeciwnik odleciał w przód harując twarzą o ziemię.
- Zwycięzca! - Odezwały się krzyki
Stał tak przez chwilę. Podszedł do niego jego mistrz.
- Dobrze synu, przeszedłeś do następnej rundy. – Powiedział spokojnie…

Nadszedł wieczór. Siedział przy wcześniej rozpalonym ognisku. Przemyśliwał swoje życie. Często to robił. Co po chwila patykiem grzebał w środku przerzucając rozgrzane patyki. Przysiadła się do niego kobieta niesamowitej urody. Ściągnęła maskę. Ucałowała go delikatnie w policzek.
- Musiałeś to zrobić wiesz o tym – powiedziała czule – Wiem, że tego nie chcesz…Jednak pamiętaj, że to twoje przeznaczenie… Tak wybrał los…
- Wiem Nila…Wiem… Jednak, po co mam nieść ból… Nie chcę tego… To tak jakbym krzywdził samego siebie – mówił rozpaczliwie.
- Zawsze jesteś taki czuły dla ludzi… Dla wszystkich… Właśnie za to Cię kocham – powiedziała delikatnie i wtuliła się w jego, ogrzane ciepłem ogniska, ciało.
- Ja też Cię kocham…I nie chce żeby ci się kiedykolwiek coś stało… - odparł smętnie.
Kobieta zasnęła. Sharaku ucałował ją w czoło. Odsunął się lekko i na kocu (na którym wcześniej siedzieli) położył Nilę. Położył się obok niej, po czym przykrył ich lnianym kocem. Wtulił się w nią i zapadł w głęboki sen…

Następna część: Rozdział 2


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo





Verien
Verien
3 dni
Tomo1989
5 dni
Alien_2
Alien_2
6 dni
galaxa
galaxa
1 tydzień
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2020
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.