Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
26% [17 głosów]

Epizod G
Epizod G
15% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
5% [3 głosy]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
20% [13 głosy]

Remake klasyka
Remake klasyka
29% [19 głosów]

Inną
Inną
6% [4 głosy]

Ogółem głosów: 66
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

FAN FICTION - Agusiak - Rycerze Roku 7

ROZDZIAŁ SIÓDMY- A TY POKAŻ SWOJE NOGI

Zawody na "Rycerza Roku" trwaja w najlepsze. Zostalo jeszcze jedenastu uczestników. Chłopcy zmagali sie z pytaniami z dziedziny historii i matematyki. musieli także wykazać się umiejętnością opieki nad dziećmi. Tych którzy zostali czeka teraz kolejne zadanie. Na polu rezydencji nadal było słychac głośne piski, oklaski, wrzaski zebra nych tłumów fanek. Fanowie płci brzydkiej także tam byli w sporym groni e. Na środek wyszła Marin po krótkiej przerwie technicznej i powiedzia ła:
-Prosimy o ciszę. Rycerze są już gotowi do prezentacji pierwszego ubioru. Będzie to strój plażowy.
Po tych słowach zrobił się jeszcze większy gwar. Zaraz też na środku pojawiła się Shina , aby przedstawić system punktowania konk urencji:
-Witanko ponownie. Tym razem jurorki wystawiają łączną notę w gr anicach 1-10 punktów. zawodnicy będą prezentować dwa stroje, więc mogą otrzymać maksymalnie 20 punktów. Chyba wszystko jasne, więc możemy zaczynać.
Z głośników zaczęła dobiegać rytmiczna muzyka. Na wybiedu zara z też pokazali się Muu, Sorento i Seiya. Rycerz Barana miał na sobie granatowe bokserki. Zaprezentował swój nagi, umięśniony tors. Sore nto wybrał czarne krótkie spodenki i biały podkoszulek podkreślając y muskulaturę jego ciała.. Seiya ubrał czerwone kąpielówki,dżoke jkę i jako gadżet miał przerzucony przez lewe ramię także czerwony ręc znik. Ta pierwsza trójka zrobiła trzy rundki dookoła sceny, pokazując przy tym swoje mięsnie. W pewnej chwili Atena wstała i powiedziała:< br> -Jury przyznaje 5punktów Muu, 4 Sorento i 7 Seiyi. [oklaski]
Chłopcy zeszli z wybiegu, a pojawili sie na nim Shaka, Shiryu i Milo. Nie można było ujrzeć oczków shaki, gdyż przysłonił je okula rami przeciwsłonecznymi, które pasowały do czarnych kąpielówek. Rycer z Smoka miał na sobie spodnie do kolan, granatowe oczywiście. Na jego plecach widniał smok. Milo- no ten poszedł na całość i ubrał m ęskie stringi czerwonego koloru. Kilka fanek zemdlało, zrobiło się jeszcz e głośniej.Atena wstała tak jak poprzednio i ogłosiła:
-Dla Shaki 6 punktów, dla Shiryu też , no a dla Milo, który rozgrza ł fanki do maksimum 9 punktów. [oklaski]
-Dzięki za pokaz chłopaki- powiedziała Shina.
-Dawać następnych!!! -wtórowała jej Marin.
No i zaraz też pokazali się Mime, Camus i Hyoga. Mime założył kr ótkie zielone spodenki z białym lampasem. Nie miał żadnej koszulki. Camus również zaprezentował swój nagi tors. Miał na sobie tylko szare spodenki, opuszczone tak, że widać było czarną gumkę jego majtecz ek. Rycerz Łabędzia przyodział czarne bokserki w czerwone serducha. Mia ł też czerwone okularki przeciwsłoneczne. Saori znowu podała punkty, kiedy rycerze pokazywali fanką swoje wdzięki, zmuszając je do spragnionych okrzyków.
-Mime dostaje piąteczkę, Camus 7 a Hyoga 6 pointsów.[oklaski]
-Prosimy teraz dwóch ostatnich uczestników- mówiła przez mikrofon Marin.
Pojawili się momentalnie Syd i Afrodyta. Wykonali na scenie rundkę w swoich strojach. Syd w ciemnogranatowych kąpielówkach prezentował swoje mięśnie. Nie był jednak opalony ze względu na adres zamieszk ania. Afrodyta ubral czerwone spdenki- krótkie. Miał oczywiście swoj ą nieodłączną różę. Jednak tym razem spiął w kok swoje włosy. Atena znowu wstała:[oklaski]
-Oboje otrzymujecie po 5.
Chłopcy zeszli ze sceny. Pokazała się za to Marin. Musiała gło śno mówić, aby przekrzyczeć, podekscytowane tym co ujrzały, fanki:
-Już widzieliście Rycerzy w strojach plażowych. Teraz czas na kolejn y pokaz. Tym razem chłopcy zaprezentują się w strojach wieczorowych.< br> [oklaski] [wrzaski] [trzaskające podpaski]
-Jazdaa!!! Zapraszmy znowu trójeczkę przystojniaków. -powiedziała shina, a na scenie pokazali się ponownie Muu , Sorento , Seiya. Z gracją prezentowali swoje garniturki, nie najwygodniejsze zresztą. Mimo to zaprzyjaźnili się z wybiegiem. Może zmienią branżę? M uu miał czarny tradycyjny garnitur, białą koszulę i czarną muchę. Tym ra zem związał włosy. sorento także się uczesał, ale dla odmiany mia ł strój w białej barwie. Seiya postawił na czarne spodnie i marynarkę. Mia ł też bordową koszulęi czarno-bordowy krawat. Włosy ułożył starannie na żelu.[oklaski] Saori podała oceny jury:
-Muu 4, Seiya i Sorento po 5.[oklaski]
Chłocy zniknęli z pola widzenia. Teraz wraz z towarzystwem okrzyków pokazali się Shaka, Shiryu i Milo. Rycerz panny także związał wł osy w kok. Założył czarne spodnie, białą koszulę. Nie miał maryn arki, ani też żadnego krawata. Urał tylko czarną, gustowną kamizelkę. R ycerz Smoka pokazał się w granatowym garniturze. Miał też koszulę tak ą samą, jak kolor jego oczów. Uczesał starannie włosyi założył krawat koloru garnituru. Milo natomiast postawił na wygodę- zielone spodnie, biała koszula z rozpiętym kołnierzem. Marynarkę trzymał w ręce. Zrobil i sobie rundkę po scenie. Atena po chwili wstała i ogłosiła wyniki. Musiała głośno mówić, żeby przekrzyczeć oszlałe rzesze:
-Jury przyznaje 4 dla Shaki, 6 Shiryu i Milo też 6
-Czas na kolejną trójkę- rzekła Marin.
[oklaski] Weszli na scenę Mime, Camus i Hyoga. Mime miał wszystko w czerwonym kolorze, nawet guziki. Camus i Hyoga przyodziali te same, ciemnoniebieskie garniturki z jasnymi koszulami. Wyglądali bardzo podobnie. Atena zaraz też ich oceniła, kiedy skończyli wypiętrza ć swoje mięśni.
-Mime 3, Camus i Hyoga po 5
Przyszła następnie kolej na dwóch ostatnich Rycerzy, toteż pojawil i się Syd i Afrodyta. Syd miał biały garnitur i krawat. Jego koszula miała taki sam kolor jak włosy. Marynarkę miał odpiętą. Rycerz Ryb maszerując z gracją pokazywał czarny, aksamitny garnitur, białą koszulę z czarną muszką. Wszystko było dokładnie dopasowane. Le żało na nim jak ulał. W ustach trzymał czerwoną różę. Uśmiechał się , pokzaując szereg bielutkich zębów. Saori wstała znowu i oznajmił a:
Dajemy Sydowi 5 , a Afro 6.
Po tych słowach obaj zeszli ze sceny, a Shina wzięła się od razu do rzeczy:
-Czas na podsumowanie punktów w tej konkurencji.
-Chyba chłopcy wam się podobali?
W odpowiedzi dało się słyszeć kolejne piski , wrzaski.
-Spójrzmy teraz na tablicę wyników -powiedziała Marin i zaczęł a czytać na głos:
-Muu razem za dwa pokazy dostał 9 punktów. Sorento też ma 9 za te dw a stroje. seiya dostał 12 points, Shaka 10, a Shiryu 12. Aż 15 punktów zdobył Milo [oklaski]. Mime ma 8, Camus 12. Dla Hyogi jest 11 punktów. Syd dostał 10, no a Afordyta nazbierał 11.
-Teraz musimy pożegnać trzech Rycerzy.- mówi Shina.
-No niestety, najsłabiej zaprezentowali się Muu, Sorento, Mime.
-Prosimy ich do nas.- zawołała Marin.
Wyżej wymienieni chłopcy weszli na scenę po raz ostatni w swoich zbrojach. Pokazali się fankom, a następnie jak każdy kto odpadł, poszli w tłum rozdawać autografy. Shina pokrótce podsumowała dotychczasowy przebieg zawodów:
-Po tyrezch konkurencjach odpadła już połowa uczsestników. Zosta ło jeszcze ośmiu Rycerzy i dwie konkurencje do rozegrania. Teraz chwilka przerwy , a za niedługo kolejne zmagania.
Prowadzące zeszły ze sceny, a z głośników zaczęła dobiegac d onośna muzyka.

Następna część: Rozdział 8


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

Verien
Verien
04:44:14
Tomo1989
1 dzień
Alien_2
Alien_2
2 dni
galaxa
galaxa
3 dni
Hekate
Hekate
4 dni
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2020
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.